Cagliari - Atalanta PDF Print E-mail
Written by Pofukk   
Srijeda, 19 Oľujak 2008
Cagliari - AtalantaIzuzetno važan meč za domačina koji sutra bije dvije bitke.Najprije za zelenim stolom odlučuju čelnici Saveza o sudbini Calgaria jer ostane li im kazna od -3 boda teško će opstati u prvoj ligi.No bez obzira na sve domačin danas ide na sva 3 boda i formacija je uostalom takva napadačka kao što je u zadnjih par mečeva i bilo.Torino 3:0 , Genoa 2:1 i Lazio 1:0 pobjede su Calgaria u zadnjih 3 utakmice kod kuće.

Da su malo bolje igrali u gostima nebi bili tu gdje jesu,naime osvojili su samo 4 boda odnosno jedna pobjeda i 3 nerješene.Dobra forma u zadnje vrijeme pripsuje se napadaču poljskog porijekla  Roberto Aquafresca koji je ujedno i mladi reprezentativac.Izbornik Poljske repke vrbovao ga je da zaigra za Poljsku na Euro 2008 ali se mali odlučio za Italiju.Inače radi se o prvoklasnom napadaču koji če vrlo vjerojatno sljedeće sezone promjeniti sredinu no za sada iz najmanje šanse zabija golove i drži Calgiari na životu.Što reči o Atalanti osim da su za ovu sezonu zadovoljili svoje apetite i osigurali opstanak u Serie A.

No da nebi bilo baš da su bez motiva i da ne mislite kako će ovo biti laka pobjeda Cagaria varate se jer Atalanta sad igra rasterečeno i tako su jako opasni.Istina u gostima im baš nejde dobro,svega 13 bodova no priliku vide za kup uefe sljedeće godine i iskoristit će je ako mu bude ponuđeno.tako i oni najavljuju 3 boda u Calgariu i ofenzivnu formaciju.Napad im zabija puno golova a obrana je propusna i u jednoj i u drugoj ekipi.U prewiewu vidite formu u posljednih nekoliko mečeva a ja ču vam samo kopirati međusobne susrete da osjetite dojam za golove kako ih ja vidim pa otud i moja prognoza over i oba daju gol:

Oct 31, 2007   Serie A      Atalanta Bergamo   2 - 2   Cagliari Calcio     pogodak

Mar 4, 2007   Serie A      Cagliari Calcio   2 - 0   Atalanta Bergamo   promasaj

Oct 25, 2006   Serie A      Atalanta Bergamo   3 - 3   Cagliari Calcio     pogodak

Feb 27, 2005   Serie A      Cagliari Calcio   3 - 3   Atalanta Bergamo    pogodak

Oct 23, 2004   Serie A      Atalanta Bergamo   2 - 2   Cagliari Calcio     pogodak

Feb 29, 2004   Serie B      Cagliari Calcio   5 - 1   Atalanta Bergamo    pogodak   

Sep 27, 2003   Serie B      Atalanta Bergamo   2 - 1   Cagliari Calcio     pogodak

Jan 26, 1997   Serie A      Atalanta Bergamo   4 - 1   Cagliari Calcio      pogodak

Sep 8, 1996   Serie A      Cagliari Calcio   2 - 0   Atalanta Bergamo   promasaj

Apr 14, 1996   Serie A      Atalanta Bergamo   3 - 0   Cagliari Calcio     pogodak

Dec 10, 1995   Serie A      Cagliari Calcio   2 - 0   Atalanta Bergamo    promasaj

Jan 9, 1994   Serie A      Cagliari Calcio   1 - 1   Atalanta Bergamo   pogodak

Aug 29, 1993   Serie A      Atalanta Bergamo   5 - 2   Cagliari Calcio   pogodak

Eto iz ovog je sve vidljivo.Dodajem tome da zadnjih 6 utakmica Calgiari ima 8:6 gol razliku a Atalanta 10:10.Po mojoj procjeni najbolji pick je ovdje da oba tima daju gol dok ipak vjerujem u 3 gol , samim time i over koji bi mogao završiti u mreži gostiju dakle ipak bi i pobjeda Cagliaria jer su izrazito domačinska momčad.


- Add as favourites (18) - Quote this article on your site - Print

Be first to comment this article
RSS comments

Only registered users can write comments.
Please login or register.

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.2

 
< Prev   Next >

Registracija novog korisnika

Nemate Korisnički račun ? Registracija.
120x240_einstiegsbonus_hr

Njemačka

Image

Koln - Bayern

Evo da zapocnem s domacinima ekipom Kolna koja je u prva 3 kola imala polovican uspjeh 1 pobjedu,1 remi i 1 poraz. U prvom kolu igrali su sasvim solidno protiv Wolfsburga u gostima gdje su i vodili u 1…     Više

Italija i Austrija

Image

Bari - Triestina

Bari kreće u prvenstvo sa ambicijom da osvoje mjesto na tablici koje vodi u baraž za Seriu A i več sad imaju veliku podršku navijača budući da je več sad prodano cca 5000 članskih ulaznica.Ekipa je u odnosu na…     Više